Projektų centras

UAB IREMAS filialas Projektų Centras yra dukterinė koncerno „ACHEMOS GRUPĖ“ įmonė. Esame viena iš didžiausių pramoninių objektų projektavimo ir konsultavimo įmonių Lietuvoje. Pagrindinės veiklos kryptys: projektavimas, statybos techninė priežiūra, projektų valdymas ir konsultacijos. Rengiame galimybių studijas, techninius ir darbo projektus, projekto vykdymo priežiūra statybos metu, kokybės kontrolę bei vertinimą bei konsultuojame.

 

Siekiant našaus, efektyvaus ir kokybiško darbo, bendrovėje įdiegtos ir serfitikuotos kokybės, aplinkosaugos bei darbų saugos ir sveikatos vadybos sistemos pagal tarptautinius standartus ISO 9001, ISO14001, ISO45001. Efektyvi kokybės vadybos sistema taupo organizacijos išlaidas ir laiką, didina darbo našumą ir gerina santykius su klientais.

PC ofisas+

Mūsų misija

  • kuriant ir įgyvendinant ambicingus planus, tenkinančius Užsakovų, darbuotojų ir akcininkų lūkesčius, kryptingai siekti lyderio pozicijų projektavimo ir projektų valdymo srityse.

Mūsų vizija ir vertybės

Vizija - teikti Užsakovo lūkesčius viršijančią pridėtinę vertę inžinerinių paslaugų srityje.

Kokybė, atsakomybė, profesionalumas, pagarba - tai yra mūsų vertybės, kuriomis stengiamės vadovautis savo darbuose.

Istorija

Prisijungimas prie UAB "Iremas"

UAB Projektų centras buvo prijungtas prie UAB „IREMAS“ ir toliau tęsia veiklą kaip UAB „IREMAS“ filialas Projektų centras

2015

image description

UAB Projektų centras „Verslo žinių“ projekte „Gazelė 2009“ buvo pripažinta sėkmingiausiai dirbanti ir sparčiausiai besivystanti bendrovė Kaune

2009

gazele2009_small

UAB Projektų centras „Verslo žinių“ projekte „Gazelė 2008“ buvo pripažinta sėkmingiausiai dirbanti ir sparčiausiai besivystanti bendrovė Kaune

2008

gazele2009_small

UAB Projektų centras „Verslo žinių“ projekte „Gazelė 2007“ buvo pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje.

Prie UAB Projektų centras sėkmingai prijungtas UAB Energetinių projektų centras.

Įkurtas statybos padalinys, kuris leidžia maksimaliai patenkinti užsakovų poreikius ir vykdyti projektus nuo idėjos iki rakto.

 

2007

gazele2009_small

Subūrusi aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį turinčius specialistus įmonė pradėjo savo veiklą.

2001

Group 161 (6)